Home > Nasz zespół > Lektor – Ewelina Czyżewska

Lektor – Ewelina Czyżewska

Nazywam się Ewelina Czyżewska i jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego gdzie studiowałam Nauczanie Języka Angielskiego (studia licencjackie) oraz Filologię Angielską (studia magisterskie). Pracuję z dziećmi jako lektor od 2016 roku.

Praca w Junior English School pozwala mi na realizowanie moich pomysłów, wykazywanie się kreatywnością oraz dzielenie się wiedzą, a postępy uczniów dają mi wiele satysfakcji i motywacji do dalszego rozwoju. Planując zajęcia, staram się aby były one oryginalne oraz stwarzały uczniom mnóstwo okazji do używania języka w praktyce.

Na lekcjach wykorzystuję wiele gier i zabaw, ponieważ w ten sposób dzieci uczą się angielskiego w sposób spontaniczny i naturalny, świetnie się przy tym bawiąc.

Uwielbiam także sama tworzyć materiały dydaktyczne po to by urozmaicić zajęcia i w pełni wykorzystać potencjał moich uczniów. Prywatnie, moje największe pasje to podróże po Europie i gotowanie.