Home > Aktualności > Warsztaty: This is England… 1. The Queen

Warsztaty: This is England… 1. The Queen

Już od najbliższego poniedziałku, 7 grudnia w naszych Szkołach w Ełku ruszają specjalne zajęcia warsztatowe. W poprzednich latach nasi Uczniowie poznawali Szkocję, Walię i Irlandię. Ten rok jest poświęcony Anglii

Pierwsze warsztaty z cyklu „This is England…” zatytułowane „The Queen” będą poświęcone zapoznaniu Uczniów z Londynem i jego symbolami  oraz osobie Jej Wysokości Królowej Elżbiecie II i instytucji monarchii angielskiej. Wybraliśmy sporo ważnych informacji i ciekawostek, które z pewnością zainteresują i młodszych i starszych Uczniów. Zaplanowaliśmy także oryginalny akcent świąteczny, który połączy osobę Królowej z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

W dniach 7 i 8 grudnia (poniedziałek i wtorek) warsztaty odbywają się w Szkole przy ul. Jana Pawła II; w dniu 9 i 10 grudnia w Szkole przy ul. Korczaka.

Serdecznie zapraszamy!