Home > Bez kategorii > Wydarzenia

Wydarzenia

W naszych placówkach dbamy nie tylko o efektywną naukę, ale również o dobrą zabawę będącą najlepszym nośnikiem wiedzy i motywacji. Dlatego w ciągu roku szkolnego organizujemy specjalne zajęcia pozaprogramowe mające na celu poznanie tradycji anglosaskich i pokazanie dzieciom, że uczenie się języka może być prawdziwą frajdą.

Co roku, tradycyjnie, dzieci odwiedza Święty Mikołaj, a w październiku odbywa się Halloween Party. Prowadzimy również bale karnawałowe po angielsku! Ale nie tylko… Wspólnie gotujemy, malujemy na szkle czy przeprowadzamy wielkanocne Egg Hunting – oczywiście po angielsku!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z niektórych wydarzeń!

• Halloween
  • Gwiazdka
  • Make-up lesson
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka

Natomiast ciężka praca naszych podopiecznych zostaje doceniona podczas dorocznego uroczystego rozdania dyplomów:

Zakończenie roku

Odwiedziły nas również telewizje TVN i Polsat. Pytali, dlaczego warto wcześniej zapisywać dzieci na angielski, a naszych rodziców – czy widzą efekty takiej nauki (oczywiście – widzieli Uśmiech). Podpatrywali również jak odbywają się zajęcia.

zobacz film: Junior English School w TVN