Home > Wakacje > Hello Summer Camp 2023

Hello Summer Camp 2023

Za oknem jeszcze zima, ale przecież kiedyś przyjdzie wiosna, a po niej lato i wakacje! Dlatego zapraszamy gorąco do zaplanowania ich początku właśnie z nami :-). Nadal mamy jeszcze do dyspozycji kilka ostatnich miejsc na nasz coroczny obóz językowo-sportowy odbywający się w terminie 24 czerwca – 4 lipca.

Zabieramy, już tradycyjnie, naszych podopiecznych w wieku 7-14 (roczniki 2016 do 2009) lat do urokliwego ośrodka “Halo Mazury” w Lidzbarku Welskim na obrzeżach Mazur.

Czyste powietrze, las, jezioro, odkryty basen, boiska do wszelkich sportów, park linowy, quady, ścianka wspinaczkowa i mnóstwo innych atrakcji – to wszystko czeka na uczestników naszego obozu. Przez 11 dni będziemy spędzać czas bardzo aktywnie na sporcie, ruchu, grach i zabawach terenowych, logicznych, integracyjnych oraz oczywiście językowych. Bo jak zawsze naszym językiem komunikacji będzie angielski.

Obiecujemy w pełni wypełniony czas, bez nudy i godzin spędzonych przy laptopach czy komputerach. NIE BĘDZIEMY odbywać lekcji języka angielskiego. Cała nauka odbywać się będzie poprzez codzienną i CAŁODZIENNĄ, naturalną komunikację oraz różne projekty, gry i zabawy językowe.
Ośrodek jest znakomicie przygotowany na przyjęcie dzieci. Organizujemy w nim obozy od wielu lat. Różnorodna infrastruktura pozwala na spędzenie czasu na mnóstwo sposobów. Jak zawsze opieką i organizacją czasu zajmą się nasi doświadczeni lektorzy, w tym native speakers, pod doświadczonym i sprawdzonym kierownictwem 🙂

Jak zawsze, wyróżnia nas:

  • kameralność (maksymalnie 50 dzieci na obozie),
  • liczna (aż 5 opiekunów na 50 dzieci) i zgrana kadra, która pracuje ze sobą cały rok, a nie tylko „od święta”
  • imersja językowa, która w naturalny i w pełni bezstresowy sposób gimnastykuje język i poszerza umiejętności komunikacyjne w języku angielskim
  • bardzo bogaty program zajęć sportowych i rekreacyjnych od rana do wieczora, który całkowicie eliminuje nudę,
  • wieloletnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu obozów

Więcej informacji prezentujących ośrodek, wyżywienie, transport i program przesyłamy mailem na Państwa życzenie.

Całościowy koszt wyjazdu z transportem i ubezpieczeniem to 2950 zł.

Zgłoszenia przyjmujemy zarówno drogą mailową jak i telefonicznie. O potwierdzeniu rezerwacji decyduje zgłoszenie oraz wpłata zaliczki w wysokości 550 zł.

UWAGA! Bezpłatna rezygnacja możliwa jest aż do 15 kwietnia.