Home > Nasz zespół > Metodyk i egzaminator – Kasia Statkiewicz-Zawadzka

Metodyk i egzaminator – Kasia Statkiewicz-Zawadzka

Z wykształcenia jestem antropologiem kultury (Instytut Kultury Polskiej UW) i lektorem języka angielskiego (uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego). Od 2008 roku pracowałam w Junior English School jako lektor, a także wychowawca anglojęzyczny w przedszkolu. Na zajęciach często wykorzystywałam różne elementy kultur krajów anglojęzycznych, aby w ciekawy sposób przekazywać nie tylko wiedzę językową ale też zarażać ciekawością odmiennych kultur i szacunkiem do nich. Uwielbiam pracę z dziećmi, bo są bardzo szczerymi i wymagającymi krytykami naszej pracy 😊 Lubię obserwować, jak stopniowo budujemy w nich pewność siebie do posługiwania się obcym językiem.

Praca w nauczaniu tak mnie zafascynowała, że postanowiłam poszerzać swoje kompetencje, zdobyłam uprawnienia egzaminatora Person Test of English i ukończyłam pierwszą edycję Akademii Metodyka organizowanej przez PASE.

Obecnie pełnię w Junior English School funkcję metodyka: odpowiadam za dobór materiałów dydaktycznych, wspomagam rozwój naszych lektorów i nadzoruję ich pracę, zajmuję się planowaniem i organizacją warsztatów tematycznych i konkursów.

Prywatnie jestem mamą małej buntowniczki. Wraz z córką i mężem uwielbiamy gotować, jeść i podróżować po Polsce i Europie.