Home > Wakacje > Little Britannia 2017!

Little Britannia 2017!

LITTLE BRITANNIA 2017,

CZYLI POLSKIE WAKACJE Z NATIVE SPEAKERS!

Tego roku nadbałtycki Jantar zmienia się w małą Brytanię! Ucz się angielskiego z native speakers, którzy przyjadą na nasz obóz prosto z Anglii, a wszytko po to, aby te wakacje były niezapomniane!

KIEDY?

01.08-10.08.2017

Dziesięć dni uczenia się angielskiego w aktywny i energiczny sposób. Zróżnicowane zadania, wyzwania oraz projekty, które z pewnością nie pozwolą na nudę.

DLA KOGO?

Dzieci w wieku 8-14 lat

GDZIE?

Ośrodek Wypoczynkowy VIVA w Jantarze- małej miejscowości nieopodal Gdańska z malowniczymi plażami i uroczym otoczeniem natury. Jedno z niewielu miejsc w Polsce wzorowane na amerykańskich kampusach, gdzie wszystko co niezbędne, znajduje się w jednym miejscu.

WSZYSTKO, CZYLI CO?

Park linowy, pola do mini-golfa, boisko ze sztuczną murawą, kort tenisowy, boiska do piłki plażowej a ponadto dwa zewnętrzne baseny! A to tylko początek! W przypadku załamania pogody, nasi obozowicze mogą zostać w środku i cieszyć się licznymi grami planszowymi, bilardem lub grą w piłkarzyki. Jesteśmy również przygotowani na momenty lenistwa – wieczorki filmowe lub gry na konsolę mamy zawsze pod ręką. Momenty szaleństwa też nas nie zaskoczą – dyskoteki i karaoke mamy również w swoim grafiku.

COŚ SPECJALNEGO?

Poza typowymi aktywnościami sportowymi oferujemy również te nietypowe, takie jak nocne szukanie bursztynu, gdzie obozowicze wyposażeni w specjalne latarki wyruszają na poszukiwania świecącego na zielono bursztynu. Balonowa siatkówka lub laserowy paintball znajdują się również w naszej ofercie, a reszta? Pozwólcie nam Was zaskoczyć!

A  ZAKWATEROWANIE?

Obozowicze zamieszkają w czteroosobowych pokojach z łazienkami. Pokoje są świeżo urządzone i nowoczesne. Jedno piętro kompleksu jest zarezerwowane wyłącznie dla jednej grupy więc możemy być pewni, iż nasi obozowicze są bezpieczni i mogą się łatwiej integrować. Zapewniamy też 4 syte posiłki dziennie.

CO Z KADRĄ?

Nasz zespół nie składa się z przypadkowych native speakers. Każdy z nich jest wykwalifikowanym, doświadczonym nauczycielem. Warto zauważyć, że dwie lektorki przyjeżdżają na obóz  prosto z Wielkiej Brytanii.

CENA:

1950 zł w wersji all inclusive.

Zapewniamy profesjonalny transport autokarowy na trasie Warszawa-Jantar-Warszawa, ubezpieczenie, opiekę ratownika podczas zabaw w wodzie. Na terenie ośrodka dostępna jest 24 godzinna opieka pielęgniarska, więc każde dziecko może czuć się bezpieczne w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych.

Więcej szczegółów możemy udostępnić mailem. Zapraszamy!