Home > O szkole > O szkole

O szkole

Witamy!

Junior English School to zespół ośrodków nauczania języka angielskiego dla dzieci od 3-go roku życia oraz młodzieży z centralą w Warszawie.

Jesteśmy absolutnie nietuzinkową szkołą. Uczymy z pasją, w oparciu o najnowsze podręczniki i technologie. Koncentrujemy się na umiejętnościach komunikacyjnych, które są przecież najważniejsze, a dzięki naszej metodzie i indywidualnemu podejściu do każdego ucznia jesteśmy po prostu SKUTECZNI. Nad naszymi małymi uczniami czuwają nie tylko wykwalifikowani lektorzy, ale też doświadczeni metodycy i psycholodzy. Umożliwiamy naszym podopiecznym kontakt z native speakers z całego świata, by osłuchiwali się z różnymi akcentami i szlifowali wymowę. Sprawdzamy postępy i umożliwiamy potwierdzenie umiejętności międzynarodowymi certyfikatami. A przede wszystkim UCZYMY TYLKO DZIECI I MŁODZIEŻ. To jest nasza specjalizacja i temu poświęcamy całą swoją energię. Chcemy naszych uczniów zarazić miłością do angielskiego i dlatego w naszej szkole po angielsku robimy wszystko!

A wybierając zajęcia językowe dla swojego dziecka,  warto zastanowić się co będzie przynosiło efekt, ale równocześnie nie zniechęci pociechy do nauki, czyli trzeba odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • Czy dziecko nauczy się więcej w małej grupie, niż np. 12-osobowej?
  • Czy dziecko skupi uwagę lepiej w kameralnej grupce, niż dużej klasie?
  • Czy łatwiej o indywidualne podejście i lepszy dobór poziomu językowego w grupie 6-osobowej niż 10-15 osobowej?
  • Czy z punktu widzenia koncentracji i skuteczności lepsze będą zajęcia dynamiczne niż statyczne „siedzenie w ławce”?
  • Czy efektywniejsze i ciekawsze będą zajęcia o szerokim spektrum aktywności od typowo „książkowo-szkolnych”?
  • Czy nauczyciel pracuje efektywniej i bardziej indywidualnie z grupą 6-rga dzieci niż np.10-rga?
  • I wreszcie ostatnie, choć BARDZO ISTOTNE, czy pociecha więcej skorzysta na zajęciach, gdzie 100% czasu poświęcone jest angielskiemu, niż na lekcjach prowadzonych po polsku, gdzie kontakt z nim spadnie do 30-40%?

Jeżeli na większość pytań odpowiedzieliście Państwo TAK, to nasza szkoła jest właśnie dla Was. Bo u nas grupy są malutkie, wszystko jest po angielsku,  a metodyka, przygotowanie naszej kadry i sal lekcyjnych gwarantują zajęcia bardzo różnorodne, ciekawe i efektywne!

Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo w OFERCIE.